אודות

אודות פנדה מעבדת צילום מקצועית אנלוגית ודיגיטלית

'"פנדה" הינה מעבדת צילום מקצועית אנלוגית ודיגיטלית אשר הוקמה בשנת 1980 על ידי עמי ותמי.
המעבדה החלה את דרכה כמעבדה אנלוגית המתמחה בפיתוח סרטים והדפסת תמונות.


מתחילת דרכינו ועד היום אנו עוסקים בפיתוח סרטים ידני בכימיקלים של Kodak: שקופיות, סרטי צבע ופיתוח סרטי שחור לבן בהסללה.
התמחינו בהדפסות שחור לבן וצבע ידני בכל הגדלים, היינו הראשונים בארץ שהדפיסו הדפסות ישירות משקופיות בתהליך של Cibachrome ופיתוח מיוחד בתהליך Cross Process להפקות אופנה.

 

עם כניסתו של העידן הדיגיטלי לעולם הצילום, זיהינו את החשיבות של הצילום הדיגיטלי וכיום אנו משלבים שירותים אנלוגיים לצד שירותים דיגיטליים.

חלק מהשירותים שניתנים במעבדה: סריקות איכותיות של כל סוגי הסרטים, שירותי עיבוד וריטוש בפוטושופ, הדפסות דיגיטליות איכותיות ועוד. אנו חותרים תמיד למקצועיות מירבית ומבדלים את עצמנו באיכות ובבקרה האישית שאנחנו מבצעים לכל עבודה מלקוח.


מעבדת פנדה עודנה אחת המעבדות הנחשבות ואהובות על ידי צלמים מקצועיים וחובבנים כאחד. כל זאת, בזכות איכות העבודה הבלתי מתפשרת שאנו מציעים ובשירות והכוונה שניתנים לכל לקוח באופן אישי.
כיום, אנחנו המעבדה היחידה בארץ העוסקת בפיתוח שקופיות E-6 בתהליך המלא של 6 כימיקלים של Kodak ופיתוח מיוחד ל-Cross Process.

אנו משתמשים בכימיקלים טריים להשגת איכויות מקצועיות. פיתוח הסרטים נעשה באופן ידני ומבוקר על מנת למנוע שריטות ולכלוכים הנגרמים בפיתוח אוטומטי וכימיקלים מחומצנים שגורמים לסטיות צבע לא מדויקות.​בין לקוחותינו

צלמים מקצועיים, מוזיאונים וגלריות, הפקות אופנה ופרסום, תערוכות צילום, בתי ספר לצילום, מגזינים מהארץ ומחו"ל ועוד.

על הבעלים

עמי החל את דרכו כטכנאי מעבדה בחיל-האוויר, עבד מס' שנים בחברת רפא"ל ותפקד מס' שנים כעוזר צלם קולנוע.

תמי למדה צילום מקצועי וכימיה צילומית בלונדון ועבדה במס' מעבדות מקצועיות בלונדון ובישראל.